Centro fotostudijos

PATARIMAI

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų – klientų bei fotografų edukacija. Labai tikiuosi tai ką jums paruošiau bus naudinga. Jei neradote ko ieškote, parašykite man ir šį straipsnių sąrašą pasistengsiu papildyti!

Fotografė Rasa
Ką reikia žinoti prieš atvykstant į fotosesiją?

Kad fotosesija praeitų sklandžiai, surinkome visus dažniausiai mums užduodamus klausimus ir paruošėme jums pilną fotosesijos eigos aprašymą.

Verslo portretų tipai bei susisteminta informacija skubantiems

Rekomenduojame paskaityti prieš užsisakant verslo portretą. Patarimai kaip pasiruošti bei stiliaus rekomendacijos pagal darbo sritį.

Kaip gerai atrodyti dokumentų nuotraukose?

Žmonės dažnai skundžiasi savo naujomis paso ar kito dokumento nuotraukomis. Nenuostabu – juk šios nuotraukos liks su jumis daugeliui metų.

KAIP IŠSIRINKTI GERĄ profilio arba CV nuotrauką?

Taigi, šiame virtualiame pasaulyje nėra geresnio būdo būsimam darbdaviui padaryti pirmą stiprų įspūdi, nei nuotrauka.

Ką tau reikia žinoti prieš einant į modelių agentūrą?

Ar žinai kokių savybių tau reikia, kad taptum sėkmingu modeliu? Ar modelių agentūros yra vienintelis kelias pasiekti savo svajonės?

Ar verta profesinę fotosesiją organizuotis pačiai?

Ar žinojote, kad jums pačiai internete susiorganizuoti profesinę, darbui skirtą fotosesiją su fotografu, vizažiste, šukuosena, rūbų stiliste paprastai užtruktų nuo 5 dienų iki 6 mėnesių intensyvių paieškų?

Ar tavo LinkedIn nuotraukos dirba tau?

Šiais laikais turėti profesionalią LinedIn anketą yra taip pat svarbu, kaip anksčiau buvo svarbu turėti gerą gyvenimo aprašymą.