Centro fotostudijos

PATARIMAI

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų – klientų bei fotografų edukacija. Labai tikiuosi tai ką jums paruošiau bus naudinga. Jei neradote ko ieškote, parašykite man ir šį straipsnių sąrašą pasistengsiu papildyti!

Fotografė Rasa
Ką reikia žinoti prieš atvykstant į fotosesiją?

Kad fotosesija praeitų sklandžiai, surinkome visus dažniausiai mums užduodamus klausimus ir paruošėme jums pilną fotosesijos eigos aprašymą.

VERSLO PORTRETŲ TIPAI BEI SUSISTEMINTA INFORMACIJA SKUBANTIEMS

Rekomenduojame paskaityti prieš užsisakant verslo portretą. Patarimai kaip pasiruošti bei stiliaus rekomendacijos pagal darbo sritį.

Kaip gerai atrodyti dokumentų nuotraukose?

Žmonės dažnai skundžiasi savo naujomis paso ar kito dokumento nuotraukomis. Nenuostabu – juk šios nuotraukos liks su jumis daugeliui metų.

KAIP IŠSIRINKTI GERĄ profilio arba CV nuotrauką?

Taigi, šiame virtualiame pasaulyje nėra geresnio būdo būsimam darbdaviui padaryti pirmą stiprų įspūdi, nei nuotrauka.

KAIP PASIRUOŠTI ASMENINEI FOTOSESIJAI?

Ruošiantis asmeninei fotosesijai, rekomenduojame atkreipti dėmesį į penkias sritis, kuriose truputis pastangų gali iš esmės pagerinti jūsų fotosesijos nuotraukas.

DETALUS PASIRUOŠIMŲ FOTOSESIJAI SĄRAŠAS

Puikiai žinau kaip sudėtinga būna pasiruošti fotosesijai. Ypač, jei tai tenka daryti pirmą kartą gyvenime.

Pateikiu patarimus kaip pasiruošti efektyviai bei į ką atkreipti dėmesį.

Ką tau reikia žinoti prieš einant į modelių agentūrą?

Ar žinai kokių savybių tau reikia, kad taptum sėkmingu modeliu? Ar modelių agentūros yra vienintelis kelias pasiekti savo svajonės?

Ar tavo LinkedIn nuotraukos dirba tau?

Šiais laikais turėti profesionalią LinedIn anketą yra taip pat svarbu, kaip anksčiau buvo svarbu turėti gerą gyvenimo aprašymą.

Ar verta profesinę fotosesiją organizuotis pačiai?

Ar žinojote, kad jums pačiai internete susiorganizuoti profesinę, darbui skirtą fotosesiją paprastai užtruktų nuo 5 dienų iki 6 mėnesių intensyvių paieškų?

DARBUOTOJO PORTRETAS. AR JŪSŲ ĮMONEI JO REIKIA?

Šiuolaikiniame pasaulyje, kur kiekvienas verslas egzistuoja virtualioje erdvėje, darbuotojų profilio nuotraukos daro didelę įtaką. Štai keli klausimai, kurie padės apsispręsti ar jūsų įmonei to reikia?

KODĖL PROFESIONALŪS FOTOGRAFAI RETUŠUOJA SAVO NUOTRAUKAS?

Nuotraukos spalvos, šviesa, kontrastas – tai ką matote fotoaparato ekrane, keičiasi nuotrauką atspausdinus. Kodėl taip yra? Ir kaip retušavimas gali padėti atkurti magišką vaizdą?

KUO SKIRIASI KOREGAVIMAS NUO RETUŠAVIMO?

Sužinokite koks yra skirtumas tarp nuotraukos koregavimo ir nuotraukos retušavimo, kad žinotumėte kokius klausimu turėtumėte užduoti, kad gautumėte tai ko pageidaujate.

TRUMPI PRATIMAI PRIEŠ FOTOSESIJĄ

Fotografė Rasa yra išbandžiusi daugybę metodų, padedančių klientams atsipalaiduoti. Štai keli iš jų.

FIZINIAI PRATIMAI PADĖSIANTYS ATSIPALAIDUOTI PER FOTOSESIJĄ

Laimei egzistuoja išbandyti ir laiko patikrinti metodai ir technikos kaip atsipalaiduoti ir išnaudoti nervingą energiją tinkamai.

MODELIS. EILINĖ GRAŽI MERGAITĖ AR RIMTA SPECIALYBĖ?

Su modeliais mados fotosesijose dirbu jau virš 20 metų. Noriu su jumis pasidalinti ką apie šią specialybę per tuos metus sužinojau.

PIRMOJO MODELIO PORTFOLIO KŪRIMAS

Tiesa yra ta, kad dabar būti modeliu yra lengviau nei bet kada anksčiau. Modelių agentūroje ar ne, praktiškai kiekviena mergina dabar turi galimybę būti pastebėta.

AR IR JŪS, KAIP IR AŠ, ATSISTOJĘ PRIEŠ FOTOAPARATĄ, JAUČIATĖS NEJAUKIAI?

Nuoširdžiai tikiu, kad atsipalaiduoti bei gerai jaustis fotografuojantis yra įmanoma. Ir noriu padėti jums, nesvarbu ar fotografuositės pas mane, ar pas kitus fotografus.

POZAVIMO FOBIJA

Norite tikėkite, norite ne, bet net ir gražiausi pasaulio žmonės kartais jaučiasi nejaukiai, stovėdami prieš fotoaparatą.

Taigi, aptarkime kokios fobijos, susijusios su fotografavimusi, kamuoja žmones?

(NE)GLAMŪRINIS FOTOSESIJOS STILISTĖS DARBAS

Viena iš labiausiai paplitusių klaidingų nuomonių apie stilistės darbą yra ta, kad šis darbas yra lengvas ir gražus.

KAIP FOTOSESIJOSE SUSIKURTI KOKYBIŠKĄ VIZAŽISTO PORTFOLIO?

Vienas iš būdų susikurti savo profesionalaus vizažisto vardą yra internete turėti gerą darbų pavyzdžių portfolio. Kokių pavyzdžių tavo darbų pavyzdžiuose turėtų būti?

PATARIMAI FOTOGRAFAMS, NORINTIEMS DIRBTI SU PROFESIONALIAIS VIZAŽISTAIS

Keli patarimai pradedantiems fotografams, kurie nori, kad makiažo specialistai jų fotosesijose jaustųsi puikiai.

MADA AR ĮVAIZDIS FOTOGRAFIJOJE?

Linija tarp mados ir įvaizdžio kartais būna labai plona. Žvelgiant iš šalies, tarp šių dviejų fotografijos sričių sunku rasti labiau pastebimų skirtumų.

DALYKAI, KURIŲ FOTOGRAFAI AISTRINGAI NEKENČIA

Fotografai šiaip yra draugiški bei pakantūs žmonės, bet, kaip ir bet kurioje kitoje profesijoje, yra dalykų, kurie fotografams kelia stresą bei aistras.

NUOTRAUKOS INTERJERE – KAIP PASIRINKTI?

Kuriant stilingą interjerą, reikėtų nepraleisti šios puikios galimybės ir pasisemti įkvėpimo būtent iš nuotraukų, kurias norite matyti savo namuose.

KIEK KAINUOJA NEMOKAMA FOTOSESIJA? +INTERVIU SU MODELIAIS

Ar žinote, kad nemokamų fotosesijų nebūna? Kiekvienas fotosesijos dalyvis savo resursais prisideda fotosesijos rezultato.

FOTOGRAFŲ ZODIAKO ŽENKLAI

Kiekvienas fotografas turi savo unikalų darbo stilių ir charakterį. Pasirodo, to pačio zodiako ženklo fotografai dažnai būna tarpusavyje panašūs! Taigi, ką apie fotografą sako jo zodiako ženklas?

KAS YRA PROFESINIS, VERSLO BEI DARBUOTOJO PORTRETAS IR KAIP JAM PASIRUOŠTI?

Esate pasitikintis, profesionalus verslo žmogus? Tuomet kodėl savo internetinėje svetainėje vis dar laikote dešimties metų senumo nuotrauką?