Fotografų zodiako ženklai

Kiekvienas fotografas turi savo unikalų darbo stilių ir charakterį.

Pasirodo, to pačio zodiako ženklo fotografai dažnai būna tarpusavyje panašūs!

Todėl mes išsiklausinėjome fotografų zodiako ženklų ir pabandėme susisteminti kiekvieno zodiako ženklo fotografų savybes.

Dėmesį kreipėme į charakterį, bendravimą su klientais, retušavimą, fotografavimo žanrus bei požiūrį į fototechniką.

Taip pat pateikiame kelias rekomendacijas, kokias fotografijos kryptis kiekvienam zodiako ženklui siūlome rinktis. Taigi, ką apie fotografą sako jo zodiako ženklas?


Vandenis

Nepriklausomas, kūrybingas, nestandartinio mąstymo ir matymo fotografas. Vandenis yra gimęs būti fotografu, tai viena iš šiam ženklui rekomenduojamų specialybių.

Jis puikiai sugeba uždegti savo idėjomis aplink esančius žmones. Taip pat puikiai dirba su kompiuterinėmis retušavimo programomis.

Vandeniai dažnai pasineria į socialinius projektus, puikūs klausytojai, todėl gali įsigilinti į jautrią fotografuojamų žmonių situaciją.

Tiesa, fotografas vandenis negali pakęsti kūrybinių apribojimų, nuobodaus fotostudijos darbo, darbo vienam, todėl vandeniui rekomenduotume rinktis socialinio, reportažų ar kelionių fotografo karjerą.

Taip pat puikiai tinka vestuvių fotografo darbas, su sąlyga, kad vandeniui fotografui bus kur išreikšti savo kūrybingumą.

Fotografas vandenis dažnai rengiasi ryškiai, ekstravagantiškai, sulaukia dėmesio mados renginiuose, todėl visiškai netinka fotografuoti projektus, kur reikia diskretiškumo ar susilieti su aplinka.

Šio zodiako ženklo fotografas traukia klientus savo išskirtiniu stiliumi tiek fotografijoje, tiek asmeniniame stiliuje.

Vandenis fotografas neskiria daug dėmesio fototechnikai, bet jam patinka išskirtinumas, todėl retkarčiais galite pamatyti jo techniką „patiuninguotą” lipdukais, logo ar pan.


Žuvis

Meniškos sielos, intuityvus fotografas. Po žuvies ženklu gimęs fotografas mieliau dirba vienas, nes bijo karštų situacijų, bet kokio pobūdžio įtampos ar kritikos.

Šis fotografas dažnai per daug pasitiki žmonėmis, todėl nudega verslo srityje, jis prastas verslininkas, mieliau užsiima labdaringa veikla, jam patinka padėti žmonėms.

Žuvis fotografuodama bando ištrūkti iš realaus pasaulio, padaryti jį geresniu, todėl žuvų nuotraukos dažnai būna meninės, su polėkiu.

Šis ženklas mėgsta dirbti vienas, ypač stiprus talentas vizualinėje išraiškose ir IT, todėl žuviai fotografui labiau rekomenduotume užsiimti retušavimu, arba parodų, knygų kūrimu, ypač socialinių projektų fotografavimu.

Nerekomenduotume sporto, renginių ar veiksmo reportažų fotografo, vestuvių fotografo darbo.

Fototechniką žuvis fotografas perka pasiduodamas impulsams, dažnai turi kolekciją vintažinių objektyvų, eksperimentuoja su pinhole, domisi analogine fotografija, nuotraukų ryškinimu.


Avinas

Pasitikintis savimi, puikią iškalbą turintis, entuziastingas, uždegantis, dinamiškas fotografas, dažnai linkęs imtis įššūkių reikalaujančių projektų.

Puikiai dirba reklamos srityje, vestuvių fotografijoje arba bet kur, kur gali išnaudoti savo talentą.

Tiesa, avinas fotografas dažnai neturi kantrybės nuobodiems retušavimo darbams, todėl mieliau fotografuota tai, ko nereikia retušuoti arba bendradarbiauja su šios srities specialistais.

Tai puikus ženklas užsiimti karo fotografija, reportažų, vestuvių fotografavimu, sudėtingais reklaminiais projektais.

Avinas fotografas dievina konkurenciją, puikiai sugeba užsidirbti pinigų ir lygiai taip pat juos išleisti eksperimentinei fototechnikai, naujiems objektyvams, naujausiems fotografijos priedams, egzotiškoms fotosesijų lokacijoms- visa tai kas padeda avinui fotografui būti kiečiausiam savo sferoje.


Jautis

Praktiškas ir žemiškas, jautis fotografas yra idealus pasirinkimas ilgiems, kantrybės ir užsispyrimo reikalaujantiems projektams.

Tai fotografas, kuriam galima patikėti nuobodžius, šabloniškus katalogų fotografavimus, suretušuoti tūkstančius vestuvinių nuotraukų.

Jautis fotografas puikiai sugeba užsidirbti pinigų iš fotografijos, klientai jautį laiko patikimu fotografu.

Tiesa, šio ženklo fotografui sunkiai sekasi kūrybinė fotografijos dalis, jis konservatyvus, nemėgsta improvizacijų ir naujovių, todėl kartais būna sunku prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos poreikių ir tendencijų.

Jautis turi potraukį madai, todėl retkarčiais gali bandyti tapti mados fotografu, kai kuriems tai netgi pasiseka. Bet jaučiai fotografai nelabai jaučia vizualinį mados aspektą, todėl šios srities rinktis nerekomenduojame.

Turėdamas lojalius klientus ir kantrybę išbaigti savo projektus, jautis fotografas puikiai gali darbuotis katalogų, daiktų fotografijoje, fotografuoti verslo portretus, dokumentų nuotraukas, taip pat retušuoti šablonines ar didelės apimties fotosesijas.

Šis fotografas perka tik tą fototechiką, kurios jam tikrai reikia, nešvaisto pinigų naujiems žaisliukams, todėl jautį fotografą retai pamatysite su naujausiu, brangiausiu fotoaparatu ar pavydą keliančiu objektyvu- o kam, jei ir senasis fotoaparatas puikiai atlieka savo darbą.

Tiesa, pirkdami naują fotoaparatą, vengia pigių, laikinų daiktų, mieliau pataupys ir įsigis geros kokybės, laiko patikrintą fototechniką.


Dvyniai

Šio zodiako ženklo fotografui reikia išlikti motyvuotam ir susidomėjusiam fotografuojama tema.

Dvynys fotografas yra smalsus, lengvai prisitaiko įvairiose situacijose, puikiai sugeba perteikti savo idėjas komandai, modeliui bei klientams.

Dvyniui fotografui reikia bendravimo! Reikia judesio, kaitos, judėjimo, naujų įspūdžių.

Dvynių fotografas puikiai sugeba atlikti kelis darbus vienu metu, pastebėti visas būtinas detales, tai puikios savybės reportažų fotografui, švenčių, renginių fotografui, meninių fotosesijų, didelio biudžeto reklamų fotografavimui, mados fotografijai.

Tiesa, dvynių fotografas negali pakęsti nuobodaus darbo fotostudijoje, šablonų ir pasikartojimų. Nelabai linkę gaišti laiką retušavimui.

Dvynių fotografas pinigus mato kaip neišvengiamą blogį, jų nevertina, todėl jam sunku pasiekti finansinio saugumo.

Dažnai būna, kad nusidėvėjus darbiniam fotoaparatui, dvynys fotografas nustemba suvokęs, kad pamiršo atsidėti pinigų naujam fotoaparatui.


Vėžys

Lakios vaizduotės, emocingas, intuityvus ir sentimentalus fotografas.

Vėžys fotografas puikiai geba įsijausti į kito žmogaus emocijas, skausmą, jausmus, todėl šio zodiako ženklo fotografai puikiai tinka gvildenti socialinėms temoms, įvairiems projektams, kur reikia jautrumo ir takto.

Tai puikus fotografas oficialiuose renginiuose, kur reikia būti nepastebimam, taip pat fotografuojant žmones, kurie turi asmeninių kompleksų ar fobiją būti fotografuojamiems.

Vėžiai puikiai tvarkosi su pinigais, todėl dažnai sėkmingai investuoja į fototechniką. Tiesa, neperka to, ko jiems nereikia, visi pirkiniai būna apgalvoti ir praktiški.

Vėžys fotografas nori uždirbti daug, todėl dažnai dirba daugiau nei kitų zodiako ženklų fotografai. Jei reikia suretušuoti daugiau nuotraukų už papildomą užmokestį, vėžys fotografas nesiraukys, o pasiraitojęs rankoves kibs į darbą.


Liūtas

Tai dramatiški, kūrybingi, arogantiški, pasitikintys savimi, mėgstantys dominuoti fotografai, kurių charizmai ir idėjoms sunku atsispirti.

Liūtas fotografas puikiai sugeba suburti stiprią kūrybinę komandą ir moka motyvuoti skirtingas asmenybes siekti vieningos idėjos.

Jis – apsigimęs lyderis. Liūtas fotografas nuolat siekia tobulėti fotografijoje, atrasti save, išreikšti save nuotraukose.

Tiesa, kartais tai gali reikšti, jog liūtas fotografas pamiršta kliento ar modelio poreikius bei komfortą. Jam svarbu tik jo idėja ir tokia smulkmena kaip ledas ant ežero paviršiaus jam nesutrukdys padaryti suplanuotos fotosesijos vandenyje, juk eketė irgi išeitis.

Liūtai fotografai daug dirba, tai energingi žmonės, todėl jiems puikiai tinka vestuvių, renginių, sporto fotografo darbas.

Taip pat mada ir reklamos, kur liūto fotografo sugebėjimas suburti motyvuotą komandą ir sužavėti tuos, iš kurių jam reikia paslaugos, puikiai padeda.

Liūtas fotografas mėgsta prabangią fototechniką, jam patinka kokybiški, nauji, žvilgantys daiktai. Tuo pačius jis mielai savo įsigytą turtą ir skolina, jam patinka būti dosniam, todėl liūtas fotografas yra puikus draugas ir mokytojas pradedančiam fotografui, kuris neturi savo nuosavos technikos.


Mergelė

Sunkiai dirbantis, pastabus detalėms, praktiškas bei kritiškas fotografas.

Mergelę fotografą dažnai rasite fotostudijoje ar daiktų, rūbų, katalogų fotografijos srityje. Jie gali valandomis praleisti prie kompiuterio, tobulindami nuotraukas.

Šiems fotografams sunku būti dėmesio centre ar prašyti paslaugų, todėl mergelei fotografui sunkiai sekasi organizuoti projektus ar gauti reikiamas lokacijas fotosesijoms.

Mergelė fotografas linkęs viską kontroliuoti ir organizuoti pats, jam sunku pasitikėti kitais žmonėmis, todėl jis suburia ir dirba tik su laiko patikrinta stilistų komanda.

Mergelės fotografai turi dovaną iškalbai, rašymui, bei kitų formų minčių perteikimui, todėl dažnai kuria vizualinius bei žodinius fotosesijų aprašymus, jiems sekasi virtualus bendravimas su klientais.

Ši savybė puikiai pasitarnauja mergelei fotografui perteikiant idėją fotografijoje, tai jie puikiai pritaiko įgyvendindami kliento viziją įvaizdinėse produktų fotosesijose.

Mergelė fotografas yra puikus reklamų, vizualinių idėjų fotografas, ypač jei reikia kruopštumo, detalumo, tobulumo. Tiesa, tai reiškia, kad mergelė fotografas turi polinkį susikoncentruoti į detales, yra per daug savikritiškas, todėl retušuotų nuotraukų gali tekti palaukti.

Jis negali daryti bet kaip- jei negali padaryti tobulai, jam sunku prisiversti pabaigti pradėtą darbą.

Taip pat mergelei fotografui labai svarbu prisidėti prie žmonių gerovės, todėl jis linkęs dalyvauti socialiniuose projektuose, padėti kolegoms fotografams, globoti pradedančius talentus.

Mergelė fotografas yra puikus mokytojas, fotografams, norintiems perprasti fotografijos teorinę pusę.

Mergelė taupiai leidžia pinigus naujai fototechnikai, mieliau renkasi praktiškumą, tvirtumą, ilgaamžiškumą, nei naujausias technologijas.


Svarstyklės

Apsigimęs mados, grožio, estetikos fotografas. Svarstyklių fotografas dievina balansą, harmoniją bei gražius daiktus, rūbus.

Šio zodiako ženklo fotografas negali dirbti vienas, todėl jį dažniausiai rasite dirbantį su komanda ar besisukantį mados ir grožio industrijos, madų šou užkulisiuose.

Svarstyklių fotografas visuomet skirs pakankamai laiko asmeniniam gyvenimui, darbas jo gyvenime bus balanse su kitomis gyvenimo sritimis.

Šis fotografas retkarčiais bando organizuoti didesnius projektus, bet jam sunku išlikti kryptingam, organizuotam bei suburti komandą.

Svarstyklių fotografas gali būti puikus menininkas, jei nuo mažens yra lavinamas. Įkvėpimo dažnai semiasi iš knygų, filmų, muzikos, teatro.

Svarstyklių fotografas puikiai tvarkosi su pinigais, bet jam būna sunku apsispręsti kokią fototechniką pirkti, todėl, jei gyvenimas griežtai nepriremia prie sienos, jis ilgai svarsto, dvejoja, delsia, kol, galų gale, iš vis nieko nenusiperka.


Skorpionas

Tai aistringas ir agresyvus fotografas. Jį domina viskas, kas susiję su paslaptimi, slaptumu, išskirtinumu, kitoniškumu.

Skorpionas fotografas dažnai pasirinkta tema domėsis tol, kol išsiaiškins tiesą, todėl skorpionas fotografas yra puikus paparacis, socialinio reportažo fotografas, puikiai dirba su žurnalistiniais tyrimais, taip pat karo fotoreportetis.

Skorpionai efektyviai dirba su stilistų komanda, puikiai susitvarko su iškilusiomis problemomis lokacijose, greitai reaguoja į netikėtas situacijas, todėl skorpionui tinka būti ir vestuvių fotografu.

Skorpionas fotografas puikiai laiko paslaptis, todėl jam galite patikėti pačias intymiausias fotosesijas, kur reikia diskretiškumo.

Skorpionas fotografas puikus verslininkas, kuris niekuomet nepainioja draugystės su verslu.

Šio zodiako ženklo fotografas neperka fototechnikos, kurios jam nereikia, niekuomet neišleidžia daugiau pinigų, negu sau gali leisti, todėl pas jį nerasite tūkstančius kainuojančio teleobjektyvo, jei jis nėra tikras, jog pasiekė tam tinkamą lygį.


Šaulys

Tai vienas iš dviejų zodiako ženklų, kurie yra apsigimę fotografai.

Šaulys fotografas nekenčia suvaržymų, neprisiriša prie namų ar žmonių, jam sunku pastebėti detales nuotraukose, todėl darbas fotostudijoje ar daiktų, produktų, katalogų fotografija šauliui fotografui yra didžiausias košmaras.

Šaulys gali tapti žinomu kelionių fotografu, ypač jei tai egzotinės šalys.

Šaulys fotografas dažnai trykšta entuziazmu. Sugalvojęs kokią fotosesiją, jis nesustos, kol idėja nebus įgyvendinta.

Dauguma šaulio fotografo projektų susiję su žmonėmis, jam reikia bendravimo. Tai puikus renginių, koncertų, įvairių švenčių, sporto fotografas.

Šaulys fotografas kartais gali būti storžieviškas, sako tai ką galvoja, todėl jam sunku dirbti su klientais, modeliais ar turėti pastovią stilistų komandą, nemėgsta nuotraukų retušavimo.

Šaulys fotografas yra vienas iš pozityviausių fotografų, visuomet geros nuotaikos, visuomet nusiteikęs optimistiškai, dažnai rizikuoja.

Jam nesvarbu kiek pinigų šis ar tas projektas jam uždirbs, šaulys fotografas yra įsitikinęs, kad pinigų atsiras tuomet, kai jų reikės. Kas keisčiausia, dažnai taip ir būna.


Ožiaragis

Atsakingas, patikimas, konservatyvus, kartais kritiškas, fotografas. Ožiaragis fotografas į savo darbą ir klientus žiūri labai rimtai.

Tai stabilus ir patikimas darbuotojas, nebijantis sunkaus ir monotoniško darbo, puikus retušuotojas, ypač jei reikia kruopštumo ir ilgų valandų.

Ožiaragis fotografas puikiai organizuoja fotosesijas, bendrai idėjai gali suburti daug žmonių, viską apgalvoja ir nepamiršta detalių.

Tiesa, ožiaragis fotografas gali būti labai konservatyvus, priešiškai priima naujas idėjas, todėl netinka dirbti greita besikeičiančioje mados sferoje.

Ožiaragį fotografą dažnai rasite įsikūrusį jaukioje fotostudijoje, dirbantį su įmonėmis, produktų katalogais. Todėl ožiaragiui fotografui ir rekomenduojame darbą fotostudijoje, retušavimą.

Taip pat, ožiaragis fotografas puikiai gali užsiimti didelių projektų organizavimu, jei bendradarbiauja su fotosesijos stilistais, ar klientais, turinčiais konkrečias fotosesijos idėjas.

Ožiaragis fotografas yra puikus fotografo asistentas, todėl ožiaragiai dažnai pasirenka būtent šią profesinės karjeros sritį.

Ožiaragiai fotografai moka taupyti, fototechniką perka po truputi ir stabiliai, visuomet tiksliai žino ko jiems reikia darbams, kuriuos jie yra numatę, neima paskolų fotografijos verslui pradėti.

Ožiaragiai fotografai nekenčia bet kokių skolų, todėl galite būti tikri, kad retušuotas nuotraukas jie atiduos laiku!