Centro Fotostudija

Fotografė Rasaja

Rasa Jarmalienė fotografe dirbti pradėjo Londone prieš daugiau nei 20 metų, daugiausiai dėmesio skyrė studijinei grožio ir mados fotografijai. 2007 sugrįžo į Lietuvą, Kaune atidarė fotostudiją Fotosintezė, kurioje ilgametė veikla padėjo geriau pažinti Lietuvos klientų poreikius.

Įkvėpta naujų veidų bei unikalių asmenybių, įtakojama mėgstamų žurnalų bei fotografų, Rasa pasinėrė į portretų fotografiją, dirbdama su žinomais žmonėmis, politikais, kūrėjais, dizaineriais, pramogų pasaulio atstovais, aktoriais, šokėjais bei kitais talentingais žmonėmis. Kelis metus dirbo su spauda, modelių agentūromis, katalogais, privačiais klientais.

2017 metais, tobulindama profesinius įgūdžius, įgijo fotografo kvalifikaciją.

Taip pat 2017 metais įkūrė Centro fotostudiją, kurios vizija yra teikti fotografijos paslaugas, labiausiai atitinkančias rinkos poreikius. Dirbdama, subūrė talentingų stilistų bei kitų žmonių komandą, su kuria glaudžiai bendradarbiauja, kurdama unikalaus stiliaus nuotraukas.

Fotografės darbai buvo spausdinami žurnaluose "VESTUVES.LT", “IEVA” “PLAYBOY” “STILIUS” “ŽMONES” “BŪK LAIMINGAS” “JUSTE” “LUKA” “370” “LAIKAS.LT” “LAISVALAIKIS”. Taip pat apie fotografę bei jos projektus ne kartą rašė naujienų portalai bei spauda.

Visažistė Monika

Sveiki! Mano vardas Monika, vizažo srityje sukuosi jau trejus metus. Daug dirbu ne tik su klientais salone, bet ir su fotografais, tiek prie asmeninių fotosesijų, tiek prie idėjinių-kūrybinių projektų, taip pat dalyvauju grožio specialistams skirtuose konkursuose.

Nuolat mokausi, tobulėju ne tik lankydama seminarus ar privačias pamokas, bet bent kartą per metus stengiuosi dar kartą praeiti bazinių žinių kursą vis pas kitą meistrą, kad prisiminti pamirštus dalykus ir sužinoti naujų atlikimo technikų, susipažinti su dar nebandytais produktais.

Įvaizdžio ir Instragram stilistė Ernesta


Labai džiaugiamės bendradarbiaudami su įvaizdžio stiliste Ernesta!
Ernestos Jorudės darbo sritis bei siūlomos paslaugos pakankamai unikalios.

Įvaizdžio stiliste ji pradėjo dirbti prieš daugiau nei 10 metų. Turėjo galimybę papuošti bei organizuoti fotosesijas ne vienam žinomam Lietuvos žmogui, kūrė įvaizdžius muzikinėms Lietuvos grupėms, rūpinosi jų stiliumi tiek įvaizdinėse fotosesijose spaudai, tiek renginiuose, televizijos projektuose.

Taip pat, norėdama pasiūlyti savo klientėms daugiau galimybių, vienu metu buvo įkūrusi mados namus, kuriuose buvo galima rasti įvairių Lietuvos dizainerių rūbų bei aksesuarų. Kūrė savo mados liniją, kuria itin džiaugėsi mūsų klientės.

Prieš kelis metus Ernesta pasuko į socialinių tinklų, instagram įvaizdžio kūrimą. Fotosesijos instagram, asmeninio, profesinio brando konsultacijos bei stilistikos rekomendacijos, pilnas paskyros turinio sukūrimas ir t.t.

Taigi - įvaizdžio kūrimas fotosesijoms bei socialiniams tinklams. Šis dviejų profesijų junginys Ernestos paslaugoms suteikia unikalumo bei itin aktualus mūsų šių dienų klientėms!

Mūsų fotostudija džiaugiasi bendradabiaudama su Ernesta ir tikime, kad jos charizmatiška asmenybė bei stilizavimo patirtis sužavės kiekvieną!

Stilistė Beatričė

Labai džiaugiamės, kad prie mūsų komandos prisijungė ši jauna, bet talentinga mergina!

Profesionali, kruopšti, kūrybinga ir draugiška stilistė, atsakingai žiūri į kiekvieną jai patikėtą įvaizdį. Fotosesijoms puikiai parenka stilių pagal kiekvienos klientės tipažą, bei fotosesijos koncepciją, parekomenduoja makiažą, šukuoseną, pozavimo stilių. Nebijo eksperimentuoti. Taip pat, kuria aksesuarus, jei reikia, pritaiko rūbus klientės figūrai. Todėl jos kuriami įvaizdžiai visuomet išbaigti, įdomūs.

Beatričė ypač gerai dirba su modelių įvaizdžiais. Pati būdama modelis, bei modelių veiklos koordinatore, dirbdama su pozavimo mokymais pradedantiesiems modeliams, ji padės kiekvienai merginai supozuoti, patars dėl labiausiai tinkančio stiliaus.
Mūsų stilistė puikiai improvizuoja ir iš gausios fotostudijos rūbų spintos kiekvienai klientei sukurs stilingą, unikalų įvaizdį.

Esi profesionalus vizažistas, plaukų stilistas, įvaizdžio stilistas ar viskas viename?

Turi patirties fotosesijose, žinai kaip dirbti su klientais ir stilistų komandoje, nuolat sieki kurti ir tobulėti?

Turi daug idėjų, kurių nerandi kur įgyvendinti? Gyveni Kaune ir turi lankstų darbo grafiką?

Galbūt norėtum papildyti mūsų komandą?


Siųsk mums savo darbų pavyzdžius, kainas ir patirties aprašymą, papasakok kodėl nori dirbti fotosesijose.

Anketas siųsti foto@centrofotostudija.lt

Arba užpildyk mūsų formą internete: https://forms.gle/u6XxzmkontUpXA9JA