Centro Fotostudija

Specializuojamės profesinio įvaizdžio fotografijos srityje bei asmeninėse fotosesijose Kaune. Taip pat teikiame retušavimo paslaugas. Esame subūrę kūrybingą stilistų komandą.

 • Profesiniai, darbuotojų, verslo bei įvaizdžio portretai

 • Asmeninės fotosesijos, asmeninės fotosesijos su stilistais, asmeninio įvaizdžio kūrimas

 • Įmonėms, spaudai, reklamai, katalogams, dizaineriams, stilistams

 • Modeliams, modelių testai, įvaizdinės fotosesijos, modelio booko formavimas

 • Šventėms fotostudijoje, nuotakos fotosesija, paauglių gimtadieniai

 • Fotostudijos nuoma makiažams, stilistams

Plačiau apie teikiamas paslaugas

Rekomenduojame pasinaudoti žinutės forma kontaktų puslapyje. Tai patogu ir jums ir fotografei, kuri, fotosesijos dieną, galės dar kartelį peržiūrėti jūsų pageidavimus. Kiekvienam klientui stengiamės skirti maksimalų dėmesį, todėl fotosesijų metu fotografė ne visada gali atsiliepti į jūsų skambučius.

Fotosesijas iš anksto užsakyti reikia. Rekomenduojami terminai (priklausomai nuo fotostudijos užimtumo):

 • 15 min verslo portretui- 0,5-2 val.
 • Portretui su stilistais- 2-5 dienos
 • Asmeninei fotosesijai- 1-3 dienos
 • Fotosesijai su makiažu ar stiliste- 2-5 dienos
 • Vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams- 1-8 savaitės

Jei fotosesijos data ar laikas jums svarbu, rekomenduojame fotosesijos laiką sutarti kiek galima anksčiau.

Labai prašome dėl fotosesijų bei konsultacijų susitarti iš anksto.
Taip, savo klientams siūlome įvairaus pobūdžio fotosesijas, tame tarpe ir asmenines.

Į fotosesijų kainas, nurodytas puslapyje, įskaičiuotos visos tam fotosesijos tipui rekomenduotinos paslaugos. Jei paslaugų paketas neatitinka Jūsų poreikių, galime jums paruošti individualų fotosesijos pasiūlymą.

Jūsų patogumui paruošėme išsamų kiekvieno fotosesijos paketo bei papildomų paslaugų kainininką.

Už fotosesiją paprastai atsiskaitoma iš karto po fotosesijos.

Taip pat už fotosesiją galite sumokėti išankstiniu pavedimu arba apmokėti vėliau, tiesiog nuotraukas jums atsiųsime kai gausime pavedimą.

Pasibaigus fotosesijai, jei fotostudijoje nebus kitų fotosesijų, fotosesijos trukmę galite pratęsti, tokiu atveju papildoma kaina suderinama fotosesijos eigoje.

Pas mus galite atsiskaityti:

 • Grynaisiais pinigais
 • Banko kortele
 • Išankstiniu apmokėjimu (pvz. dovanų kuponai)
 • Pervedimu po fotosesijos (šiuo atveju nuotraukas atsiųsime gavę apmokėjimą)
 • Jei reikia, išrašome išankstinio apmokėjimo sąskaitas.

Taip, taikome nuolaidas įmonių darbuotojų portretams.

Jei yra galimybė, apie pasikeitusius planus ar laiką praneškite iš anksto, jei bus galimybė, fotografė fotosesijos laiką perkels. Rekomenduojame nevėluoti ilgiau nei 15-20 min, nes fotostudijoje gali būti užsakyta kita fotosesija, todėl jūsų fotosesijai gali likti mažiau laiko.

Fotosesiją galima atšaukti, jei yra galimybė, prašome pranešti likus ne mažiau nei 30 min., fotosesijai su stilistais, 12 valandų iki sutarto laiko.

Tai galite padaryti paskambinę telefonu 868 502 825, taip pat atsiuntę mums elektroninį laišką adresu foto@centrofotostudija.lt.

Fotosesiją atšaukus ar perkėlus daugiau nei du kartus, už papildomą perkėlimą paprašysime 30% išankstinio užmokesčio.

Jei fotosesija neatitiko jūsų lūkesčių, savo klientams paliekame galimybę fotosesijos atsisakyti. Tai galima padaryti iš karto po fotosesijos, prieš gaunant fotosesijos nuotraukas. Tokiu atveju jūsų nuotraukas tiesiog ištrinsime ir už fotografavimą mokėti nereikės (negalioja ne fotografijos paslaugoms).

Klientams nemokamų paslaugų, deja, neteikiame.

Tačiau suteikiame salygas išskirtiniams kūrybiniams projektams ar žmonėms. Pateikite mums savo pasiūlymus ir mes apsvarstysime.

Nuotraukos koregavimas padeda labiau išryškinti fotografuojamą subjektą, nuotraukos spalvas, kontrastus, unikalumą, atrodo patraukliau bei padeda sukurti vientisą fotografo darbų stilių. Visa tai, ko fotoaparatas neturi galimybių padaryti.

Koregavimas- tai spalvų, spalvinės temperatūros, kontrasto, ryškumo subalansavimas, taip pat akivaizdžių odos ar fono trūkumų pašalinimas.

Koregavimas yra atliekamas visoms klientui siunčiamoms nuotraukoms.

Daugiau informacijos:
Kuo skiriasi koregavimas nuo retušavimo?
Kodėl profesionalūs fotografai retušuoja savo nuotraukas?

Retušavimas- tai meninis, kruopštus nuotraukų sutvarkymas. Retušavimo metu atliekamas kruopštus odos trūkumų pašalinimas (dėmelių, raukšlių, išbėrimų, randų, tatuiruočių, nepageidaujamo odos plaukuotumo). Taip pat dantų balinimas, veido bruožų bei figūros patobulinimai, apšvietimo korekcijos, makiažo ar plaukų korekcijos, odos įdegio korekcijos.

Įspūdingam retušavimo rezultatui pasiekti svarbu kad retušuojama nuotrauka būtų nufotografuota kokybiškai, asmuo nuotraukoje būtų tvarkingais rūbais, sutvarkytais plaukais, moterys, su kokybišku fotografiniu grimu.

Retušavimo galutinis rezultatas visada derinamas su klientu.

Retušuojant fotomontažai, fonų keitimai nedaromi.

Daugiau informacijos:
Kuo skiriasi koregavimas nuo retušavimo?
Kodėl profesionalūs fotografai retušuoja savo nuotraukas?

 • Per 24-48 val. į savo el paštą gausite nuorodą į jūsų fotosesijos galeriją su prisijungimo vardu bei fotosesijos kodu. Šia nuoroda galite dalintis su draugais, šeima. Taip pat nuotraukas galėsite parsisiųsti į kompiuterį.
 • Jei į fotosesijos paketą įeina nuotraukų retušavimas, priklausomai nuo nuotraukų kiekio, retušuotas nuotraukas jums atsiųsime per 1-14 dienų
 • Prieš jums atsiųsdami nuotraukas, jas visada atrenkame, pakoreguojame (spalvas, kompozicijas, kontrastus. Visos kitos korekcijos daromos tik jei užsakytas retušavimas), paruošiame internetinei peržiūrai bei socialiniams tinklams, internetinėms svetainėms. Nuotraukų dydis HD (1920px ilgoji kraštinė), tinkama spausdinti iki A4 formato bei patogiai žiūrėti televizoriaus, monitoriaus ekrane. Perspėkite jei reikia didesnio formato nuotraukų ar nuotraukas planuojate spausdinti didesniu formatu.
 • Klientams atiduodame visas geras nuotraukas (išskyrus 15 min verslo portreto), ištriname tik techniškai netvarkingas nuotraukas, taip pat nefotogeniškus kadrus. Koregavimo procesas paprastai užima nemažai laiko, todėl ypač vertiname klientų kantrybę, juk gražūs kadrai verti įdėtų pastangų!
 • Nekoreguotų nuotraukų bei RAW formato klientams nesiunčiame.
 • Nuotraukos yra talpinamos mūsų serveryje. Jūsų privati galerija serveryje bus saugoma 6-12 mėn, o fotosesijos kopija mūsų archyvuose iki 2 metų. Jei nuotraukas prarasite, parašykite savo fotosesijos kodą arba el. pašto adresą ir jums atsiųsime nuotraukų kopijas.
 • Labai priklauso nuo fotosesijų pobūdžio, trumpos verslo portretų fotosesijos gali būtų kelios per dieną. Bet asmeninės fotosesijos fotostudijoje gali vykti ne daugiau nei viena-dvi per dieną, tam kad galėtume skirti pakankamai dėmesio kiekvienam mūsų klientui. Mes rūpinamės savo komandos kūrybiškumu.
  Fotosesijos metu asmenų skaičius yra ribotas (rekomenduojame ne daugiau nei 20 asmenų). Geriausi rezultatai gaunami fotografuojant vieną žmogų. Lydinčių asmenų nerekomenduojame daugiau nei trijų.
  Žinoma! Mes puikiai suprantame, kad yra jaukiau matyti pažįstamą veidą šalia, ypač jei tai jūsų pirmoji profesionali fotosesija. Tiesa, lydinčių asmenų nerekomenduojame daugiau nei trijų.

  Centro fotostudija įsikūrusi Kauno centre, priešais Karo muziejų, Donelaičio g. 77, IIIa.

  Studija lengvai pasiekiama viešuoju transportu. Artimiausios stotelės "Studentų skveras" ir "S. Daukanto g." vos pora minučių kelio.

  Taip pat, miesto svečiams. Esame tik kelios stotelės viešuoju transportu nuo Kauno Autobusų bei Traukinių stoties, todėl galėsite mus taip pat lengvai pasieks viešuoju transportu.

  Daugiau informacijos apie viešajį transportą http://kvt.lt

  Visoms fotosesijoms, kuriose nedalyvauja stilistai, prieš fotografavimą skiriame 5-10 minučių pasiruošti, persirengti, susišukuoti. Jei laiko reikėtų daugiau, yra galimybė pasiruošimams studiją išsinuomoti.

  Fotosesijose su stilistais, pasiruošimų laikas bei kaina įskaičiuota į fotosesijos paslaugų paketą.

  Galite keisti, jei yra įtraukta į jūsų pasirinktą paslaugų paketą.

  Jei į jūsų paslaugų paketą ši paslauga nėra įtraukta, bet persirengti norėtumėte, galime tai įtraukti į pasirinktą paslaugų paketą

  Taip, dauguma mūsų klientų atsineša konkrečius idėjų pavyzdžius iš madų žurnalų ar rastus internete, tai mums suteikia puikią galimybę geriau suprasti kas iš tiesų jums patinka. Nepamirškite, tai jūsų fotosesija. Mes su malonumu jums patarsime kokio stiliaus fotosesija atskleistų jūsų unikalų grožį ir charakterį. Fotosesijos metu jūsų idėjas aptarsime fotosesijos pradžioje, kad fotosesijos pabaigoje rezultatas būtų toks kokio jūs tikėjotės.

  Puikūs idėjų šaltiniai yra madų žurnalai, modelių internetiniai portfolio, internetinės pasaulinio lygio fotografų svetainės ir, žinoma, paprasčiausia raktinių žodžių paieška internete.

  Plačiau apie rekomendacijas fotosesijos pasiruošimui galite rasti mūsų paruoštose atmintinėse:

  Profesionali visažistė parinks jums labiausiai tinkančias spalvas bei veido bruožus išryškintantį makiažą, ji puikiai išmano makiažo šviesos atspindėjimo savybės bei fotoaparato vaizdo fiksavimo principus, o tai svarbu, kad nuotraukose jūs atrodytumėte kaip niekad žavi ir natūraliai gaivi. Kasdieninis makiažas nuo fotografinio grimo skiriasi tuo, kad jis yra pritaikytas aukštos raiškos nuotraukoms. Galingos studijinės blykstės bei didelė fotoaparato raiška gali parodyti visus odos trūkumus, kurių jūs nepastebite įprastoje šviesoje. Profesionalus grimas tai padeda išspręsti.

  Jei ketinate fotografinį grimą darytis grožio salone, prieš tai būtinai perspėkite pasirinktą visažistę kad makiažas skirtas fotosesijai. Fotosesijos grimas skiriasi, priklausomai nuo to, ar fotografuojama lauke, ar fotostudijoje.

  Jei pasirinksite fotografuotis be fotografinio grimo ar su įprastu makiažu, tai gali įtakoti jūsų išvaizdą nuotraukose, bei atsiliepti galutiniam fotosesijos rezultatui.

  Profesionali visažistė fotosesijos metu yra būtina taip pat kaip ir profesionalus fotografas.

  Nerekomenduojama. Fotografiniui grimui, ypač veido odos pagrindui, sukurti naudojamos specialios, kokybiškos makiažo priemonės, kurias būtų sudėtinga pakeisti buitine kosmetika ar "fotošopu". Net jei akys ir lūpos būna padažytos kokybiškai, prastai užteptą veido pagrindą ar nekokybišką veido kontūravimą suretušuoti yra ilgas ir brangus procesas.

  Nėra būtinas, bet kartais rekomenduotinas minimalus grimas, tam kad odos spalva ir tekstūra taptų lygesnė ir pašalintų blizgesį.

  • Moterims - tikrai nesuklysite fotosesijai pasirinkusios neutralių spalvų aukštakulnius bei juodą mažą suknelę. Taip pat klasikinis džinsų bei baltų marškinių derinys. Fotosesijai rūbus su aksesuarais bei tinkamais bateliais rekomenduojame pasiruošti iš anksto.

  • Vyrams - džinsai bei kostiuminės kelnės. Neutralių spalvų marškinėliai be užrašų bei klasikiniai marškiniai. Išvalykite batus! Kostiuminiai batai fotosesijai yra tinkamiausi.

  • Nėštukėms - aptemptos suknelės be petnešėlių. Įprasti džinsai, ne nėštukių. Marškiniai su sagomis.

  • Kūdikiams - aksesuarai visada yra puiku. Mažos skrybėlaitės ar kepurėlės, galvos raiščiai ir pan.

  • Mergaitėms - tikrai nesuklysitę pasirinkę mielą suknytę, sijonėlį, kombinezoną ir priderintas kepurytes ar galvos raiščius.

  • Berniukams - puikiai tiks džinsai, megstukai, marškiniai, marškinėliai. Taip pat kombinezonai, jei tai tinka vaiko amžiui ir asmenybei. Niekuomet nesuklysite pasirinkę tamsius, ryškius, vienspalvius rūbus, kurie nukreips dėmesį į mielą vaiko veiduką ir veido išraiškas, ko nepasieksite pasirinkę triukšmingus, ryškius raštus. Jei negalite apsispręsti, rinkitės spalvas, kurios dera su vaiko akimis.

  • Tėčiams - pasirinkite džinsus ar tvarkingas, jums tinkančias kelnes, į kelnes sukištus marškinius, diržą. Arba galite vilkėti kasdienį stilių, į kelnes nesukišti marškinėliai, arba marškiniai trumpomis rankovėmis ir pan. Neprivalote idealiai derėti su likusia šeimos dalimi, tiesiog rinkitės rūbus panašaus stiliaus kaip kitų šeimos narių.

  • Mamoms - suknelės visuomet puikus pasirinkimas. Jei nesate super liekna, dėvėkite rūbus, kurie dengia viršutinę rankos dalį. Ilgos ir 3/4 rankovės puikiai atrodo nuotraukose. Jei dėvite papuošalus, verčiau rinkitės subtilius.

  Daugiau rekomendacijų pasiruošimams rasite straipsniuose:

  • Rekomenduojame rinktis klasikinius profesionalius verslo rūbus
  • Vyrams rekomenduojame dėvėti kostiuminį ar neformalų švarką, kokybiškus marškinius
  • Moterims siūlytume marškinius, palaidinę arba įliemenuotą švarką.
  • Dėvėkite ilgas rankoves. Trumpos rankovės neatrodo taip profesionaliai kaip ilgos.
  • Neformaliems profesiniams portretams rekomenduotume neutralių spalvų gatvės stiliaus rūbus, juodus, baltus, pilkus marškinėlius bei džinsus

  Daugiau rekomendacijų pasiruošimams rasite straipsnyje:

  • Rekomenduojame dėvėti patogius, jums tinkančius rūbus, nes kitaip nuotraukose galite atrodyti susikaustę ir nenatūralūs. Atkreipkite dėmesį į lengvai besilamdančius rūbus.
  • Jei lyginate rūbus, išlyginkite juos iš vakaro ir tuomet pakabinkite rūbus ant pakabų. Jei dėvite rūbus, kurie lengvai glamžosi, nedėvėkite jų automobilyje - tiesiog persirenkite fotostudijoje.
  • Akiniai - jei žmonės jūsų neatpažysta be akinių, būtinai juos dėvėkite fotosesijos metu. Tik atkreipkite dėmesį, kad blyksčių atspindžiai akinių stikluose gali paslėpti jūsų akis nuotraukose. Jei tenka dažnai fotografuotis, būtų idealu, jei įsigytumėte akinių rėmelius be stiklų, kad išvengtumėte problemų su atspindžiais.

  • Polaroidams dviejų dalių maudymosi kostiumėlį bei aukštakulnius.
  • Fototestams neutralūs prigludę. figūrą išryškinantys rūbai be užrašų ar išsiskiriančių dizaino detalių. Puikiai tiks triko, prigludę marškinėliai trumpomis rankovėmis, šortukai ar skoningi apatiniai.
  • Patogūs prigludę džinsai

  • Rekomenduojame atsinešti klasikinius aukštakulnius moterims bei kostiuminius batus vyrams, tvarkingus batelius vaikams, ypač jei fotosesija vyksta žiemos metu.
  Savaiminio įdegio kremą galite naudoti, tik kūno padengimas juo turėtų būti atliktas profesionaliai. Turėkite omenyje, kad mums bus paprasčiau sukurti natūralų auksinį jūsų odos švytėjimą ar netgi tamsaus odos įdegio efektą retušavimo metu, nei pašalinti oranžinius dryžius, kuriuos savaiminio įdegio kremas gali palikti. Eksperimentuokite su šiais produktais likus pakankamai laiko iki fotosesijos, kad išvengtumėte galimų netikėtumų.
  Taip, fotostudijoje turime WiFi ryšį.

  Nuotraukos po fotosesijos priklausys fotosesijos klientui. Jūs galite jas spausdinti, talpinti internete, dalintis su draugais ar giminėmis ar kitaip naudoti. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir tarptautinius susitarimus, nuotraukos negali būti naudojamos komerciniams tikslams be rašytinio fotografo sutikimo. Kitaip tariant, jūs negalite turėti jokių tiesioginių pajamų iš mūsų darbų, taip pat nuotraukų negalite perleisti kažkam kitam, kad kažkas kitas turėtų tiesioginių ar netiesioginių pajamų iš mūsų darbų. Jeigu jūs tapsite (ar jau esate) žinomu žmogumi ir mūsų darytas jūsų nuotraukas spausdins žurnale, turite įspėti žurnalistą ar redaktorių, kad nepamirštų paminėti fotostudijos ar fotografo vardo, nes tai numato Lietuvos Respublikos įstatymai. Bet taip daryti nėra būtina, jeigu nuotraukas rodote viešai asmeniniais tikslais.

  Deja, originalių RAW failų klientams mes neatiduodame. Teisiškai tai atitinka prašyti fotografo atiduoti juostelę su joje esančiais kadrais. Dauguma profesionalių fotografų RAW failus saugo kaip savo autorystės įrodymą.

  RAW failas (vert. žalias, pusžalis, neapdirbtas) ypatingas tuo, kad faile esanti informacija nėra apdirbta jokių programų - nei vidinės fotoaparato programinės įrangos, nei kompiuteriuose naudojamų grafikos programų. RAW formato nuotrauka nėra paruošta peržiūrai ir, norint ją naudoti, reikia specialių programų bei žinių kaip nuotrauką paruošti. Tai yra tik žaliava tolesniam apdirbimui, o ne galutinė nuotrauka.

  Šioje srityje dirbame jau ne pirmus metus. Mūsų fotografė turėjo garbės dirbti su ne vienu Lietuvoje žinomu žmogumi, kai kurie jai patiki savo asmenines šventes ir diskretiškumo reikalaujančias nuotraukas. Nesvarbu ar esate nežinomas žmogus, ar pasaulinio lygio žvaigždė, nepavykusius kadrus iš karto ištriname, tai fotografų garbės reikalas.

  Sutarties nepasirašome, fotosesija vykdoma abipusiu žodiniu sutarimu. Tačiau jei klientas pageidauja, galime pasirašyti standartinę sutartį, kuri apibrėžia kokias ir kiek nuotraukų jūs gausite ir kokios yra tų nuotraukų nuosavybės teisės (copyright).

  Bet jeigu jums nėra 14 metų pasirašysim rašytinę sutartį. Tokią sutartį privalo pasirašyti vienas iš jūsų tėvų, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

  Jūsų privati galerija serveryje bus saugoma 6-12 mėn, o fotosesijos kopija mūsų archyvuose iki 2 metų. Jei nuotraukas prarasite, parašykite savo fotosesijos kodą arba el. pašto adresą ir jums atsiųsime nuotraukų kopijas.

  Atvykstantiems automobiliu K. Donelaičio g. yra viešos parkavimo vietos. Taip pat turime uždarą stovėjimo aikštelę. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad automobilio parkavimas Kauno centre, tiek viešose vietose, tiek uždarame kieme, yra mokamas I-V dienomis 8-20 val.

  Taip, galima. Dauguma mūsų komandos narių laisvai bendrauja anglų kalba.

  Žmonės visada bandė užfiksuoti nesugrąžinamas akimirkas. Tyrimas, ką žmonės, bėgdami iš degančio namo, pasiima su savimi, davė iš pirmo žvilgsnio stulbinamą rezultatą: antras daiktas po dokumentų yra nuotraukos. Tik po jų ateina eilė kitiems asmeniniams daiktams.

  Kur glūdi tokia didelė nuotraukos vertė? Jos akivaizdžiame nepakartojamume. Daugelį asmeninių daiktų vėl gali įsigyti, tačiau nuotraukos, kuri visada užfiksuoja akimirką, niekas negali atgaminti. Net dvi nuotraukos, padarytos su pusės sekundės pertrauka, nepakartoja to paties momento. Niekas taip neįamžina akimirkos laikinumo, kaip nuotrauka. Žmonės visuomet norėjo užkonservuoti laiko akimirkas. Iš pradžių piešiniuose ir paveiksluose, vėliau nuotraukose- tai visada buvo akimirkos prisiminimas, kuris turi būti išsaugotas.

  Norime to ar nenorime, laikas bėga greičiau nei kartais norėtųsi. Ar tau dabar aštuoniolika, esi jauna ir graži? Išsaugok tai!

  Štai atrodo nespėjai nė mirktelėti, o jau stovi prie altoriaus balta suknele. Būtinai įamžink tai!

  Dar mirksnis ir tavyje jau auga nauja gyvybė? Užfiksuok tai! O štai jau esi išdidi mama. Paskubėk išsaugoti, nes dar vienas mirktelėjimas ir vaikams jau aštuoniolika, kaip ir tau kažkada.

  Laikas bėga, nusinešdamas gyvenimą ir mums lieka tik tai, ką suspėjome išsaugoti!

  Centro fotostudija yra įsikūrusi Kaune, todėl fotosesijos dažniausiai vyksta Kaune, mūsų specialiai įrengtose patalpose. Išvažiuojamąsias fotosesijas vykdome tik specialiu užsakymu, susitarus dėl transporto.