Centro Fotostudija

Pagaliau atnaujinome Centro fotostudijos internetinę svetainę!

2020 birželis 03

Ar džiaugiatės, kad karantinas eina į pabaigą? Ką per tuos porą mėnesių įdomaus nuveikėte?

Mes buvome kaip niekad darbingi. Pagaliau atnaujinome bei papildėme fotostudijos internetinę svetainę.
Išsamiai peržiūrėjome ilgus metus kauptus įvairių fotografinių projektų archyvus, atradome krūvą gražių nuotraukų, iš kurių dalį sukėlėme į galerijas.
Taip pat, paieškoję, radome nemažai užkadrinų fotosesijų nuotraukų ir jomis papuošėme svetainę kaip iliustracijomis. Manome, kad kai kuriems tikrai bus įdomu žvilgtelti kaip kruoščiai dirba mūsų stilistai bei gimsta žurnalų nuotraukos.

Taip pat kruopščiai peržiūrėjome bei papildėme dažniausiai užduodamus klausimus, ypač kreipėme dėmesį į patarimus kaip pasiruošti fotosesijai bei ką rengtis.

Fotostudijos teikiamų paslaugų kategorijos bei apibūdinimai irgi pasikeitė, tikimės, kad mūsų klientams nuo šiol bus patogiau išsirinkti iš gausybės Centro fotostudijos fotosesijų variantų.

Taip pat galime pasidžiaugti suformulavę ilgai fotostudijoje gyvavusią, bet iki šiol neužrašytą Centro fotostudijos darbo misiją:

  • Teikti paslaugą, turinčią išliekamąją emocinę vertę individualiems fotostudijos klientams bei kurti pridėtinę vertę verslo klientams.
  • Sukurti kūrybingą atmosferą fotostudijos komandai, ugdyti talentus, siekiančius tobulėti į kliento poreikius orientuotose fotostudijos paslaugose.
  • Klientų bei visuomenės edukacija, šviečiamoji veikla, padėsianti būsimam klientui gauti kokybiškesnes paslaugas ir žinoti ką rinktis.

Karantino metu pagaliau atradome laiko pabaigti ir savo fotostudijos Kaune atnaujinimus, šiuo metu vyksta paskutiniai paruošiamieji darbai ir, pasibaigus karantinui, vėl pakviesime jus sugrįžti. Labai nekantraujame pasidalinti nuotraukomis iš naujausio fotostudijos įvaizdžio bei pasidžiaugti naujomis puikiomis dekoracijomis! Atsinaujinusios fotostudijos nuotraukos jau greitai!