Centro Fotostudija

www.rasaja.com

Rasa Jarmalienė (fotografė Rasaja) dirbti pradėjo Londone prieš 18 metų, daugiausiai dėmesio skyrė studijinei grožio ir mados fotografijai. 2009 sugrįžo į Lietuvą, įkūrė fotostudiją Kaune. Įkvėpta naujų veidų bei unikalių asmenybių, įtakojama mėgstamų žurnalų bei fotografų, Rasa pasinėrė į portretų fotografiją, dirbdama su žinomais žmonėmis, politikais, kūrėjais, dizaineriais, pramogų pasaulio atstovais, aktoriais, šokėjais bei kitais talentingais žmonėmis. Kelis metus dirbo su spauda, modelių agentūromis, katalogais, privačiais klientais. 2017 metais įgijo fotografo teorijos kvalifikaciją ir toliau siekia meistriškumo mados, grožio, modelių bei portretų fotografijos srityje, glaudžiai bendradarbiaudama su stilistais bei kitais talentais, spauda. Fotografės darbai buvo spausdinami žurnaluose "VESTUVES.LT", “IEVA” “PLAYBOY” “STILIUS” “ŽMONES” “BŪK LAIMINGAS” “JUSTE” “LUKA” “370” “LAIKAS.LT” “LAISVALAIKIS”. Taip pat apie fotografę bei jos projektus ne kartą rašė naujienų portalai bei spauda.

Closte Clothes boutique

Rūbų kūrėja, ir stilistė, „Closté Clothes boutique" savininkė, puiki verslininkė, stilinga moteris, gražios dukrytės mama. Ernesta Jorudė stiliumi domėtis pradėjo prieš 7 metus, dirbo su žinomais Lietuvos žmonėmis, rūpindamasi jų stiliumi tiek įvaizdinėse fotosesijose spaudai, tiek renginiuose. Šiuo metu Ernesta kuria naują, šaltąjam sezonui skirtą kolekciją, kurią pristatys jau netrukus. Taip pat jos mados namuose Kaune galite rasti įvairių Lietuvos dizainerių rūbų bei aksesuarų, skirtų kasdieniam stilingos moters garderobui.

Visažistė Monika

Sveiki! Mano vardas Monika, vizažo srityje sukuosi jau trejus metus. Daug dirbu ne tik su klientais salone, bet ir su fotografais, tiek prie asmeninių fotosesijų, tiek prie idėjinių-kūrybinių projektų, taip pat dalyvauju grožio specialistams skirtuose konkursuose.

Nuolat mokausi, tobulėju ne tik lankydama seminarus ar privačias pamokas, bet bent kartą per metus stengiuosi dar kartą praeiti bazinių žinių kursą vis pas kitą meistrą, kad prisiminti pamirštus dalykus ir sužinoti naujų atlikimo technikų, susipažinti su dar nebandytais produktais.

The Powder Room

Grožio studijos "The Powder Room" įkūrėja Santa. Lektorė Šv.Ignaco Lojolos kolegijoje ir privačiuose kursuose, kuriuose studentems mielai perteikia savo žinias ir patirtį. Ji savo srities profesionalė, devinti metai dirbanti grožio srityje. Atlieka ne tik vizažo paslaugas, bet prižiūri savo klienčiu nagučius. Baigusi SLA akademija, dirba fotosesijose , įvairiuose projektuose. Žiniu bagaža didina įvairiuose seminaruose.

Esi profesionalus vizažistas, plaukų stilistas, įvaizdžio stilistas ar viskas viename?

Turi patirties fotosesijose, žinai kaip dirbti su klientais ir stilistų komandoje, nuolat sieki kurti ir tobulėti?

Turi daug idėjų, kurių nerandi kur įgyvendinti? Gyveni Kaune ir turi lankstų darbo grafiką?

Galbūt norėtum papildyti mūsų komandą?


Siųsk mums savo darbų pavyzdžius, kainas ir patirties aprašymą, papasakok kodėl nori dirbti fotosesijose.

Anketas siųsti foto@centrofotostudija.lt