Klientams paslaugas teikiame jau nuo 2009 metų!

Jums siūlome fotografijos paslaugas Kaune su fotografe Rasa Jarmaliene, fotografavusia ne vieną dažnai viešumoje šmėžuojantį veidą, muzikos pasaulio atstovus, politikus, taip pat dirbusia su žurnalais, reklamomis, dizainerių kolekcijomis. Apie fotografę bei jos darbus ne kartą rašė spauda bei internetiniai portalai.

Jei ieškote FOTOSTUDIJOS KAUNE- sveiki atvykę į Centro fotostudiją.

Mes dirbame su profesionaliais FOTOGRAFAIS, turinčiais išskirtinį stilių.

Mūsų FOTOSESIJOS skirtos šiems klientams:

 • PROFESIONALŪS VERSLO PORTRETAI fotostudijoje ir jūsų ofise
 • PORTRETAI ieškant darbo, Linkedl, Facebook, CV
 • MADOS FOTOGRAFIJA modeliams bei dizaineriams
 • GROŽIO FOTOGRAFIJA MOTERIMS
 • FOTOSESIJOS DAINININKAMS
 • FOTOSESIJOS VERSLININKAMS
 • PROFESIONALIOS FITNESO, KULTŪRIZMO BEI PORTO FOTOSESIJOS
 • ĮSPŪDINGOS ĮVAIZDŽIO FORMAVIMO FOTOSESIJOS
 • STILINGOS NĖŠTUKIŲ FOTOSESIJOS
 • AKTORIŲ PORTRETAI
 • MODELIŲ FOTOTESTAI BEI FOTOSESIJOS

Mūsų komanda yra kruopščiai atrinkta pagal talentą ir požiūrį į klientą, bei profesionalų darbą. Siūlome profesionalias fotosesijas su nuostabiais stilistais, kad jūsų nuotraukos atrodytų kiek įmanoma profesionalesnės.

Mūsų fotografinis stilius yra prieinamas visiems, turiu omenyje visiems, nesvarbu ar esate pramogų pasaulio profesionalas, ar pradedantis modelis, norintis sukurti savo pirmąjį modelio portfolio, mes esame čia dėl jūsų.

Taip pat bendradarbiaujame su verslo klientais, padedame klientams patirti nepakartojamą profesionalios studijinės fotosesijos patirtį, įveikti fotografavimosi fobijas, kuriame verslo portretus, kurie jums padės ne tik išsiskirti iš minios, bet ir uždirbti daugiau pinigų bei pagerinti jūsų verslo įvaizdį.Profesionali fotografijos studija įsikūrusi pačiame Kauno centre. Šiuo metu fotostudijos remontai nėra baigti, bet greitoje ateityje pas mus rasite visus tradicinės fotostudijos elementus, tokius kaip makiažo veidrodžiai, rūbų ir aksesuarų spinta, fotografinis apšvietimas, įvairūs fonai ir fotosesijų paįvairinimui skirtos detalės. Taip pat galėsime jums pasiūlyti ir specialiųjų efektų- diskotekinių bei sauso ledo dūmų, burbulų, dirbtinio sniego. Talpinsime iki 30 stovinčių žmonių, taip pat turėsime 12 sėdimų vietų, patogų stalą idėjų aptarimui, nemažą mados žurnalų biblioteką.

Esame įsikūrę 3 min kelio nuo Laisvės alėjos, kur rasite daug restoranų, kavinių, parduotuvių. Jūsų patogumui galėsime pasiūlyti kavos/arbatos, šaltų gėrimų, yra nemokamas Wi-Fi.

Apie Fotostudija

Donelaičio g. 77, III aukštas, įėjimas iš gatvės pusės.
Studija lengvai pasiekiama viešuoju transportu, nuo stotelės "Studentų skveras" vos minutė kelio. Beje, fotostudija yra visiškai netoli Kauno Autobusų bei Traukinių stoties, todėl miesto svečiai lengvai mus pasieks viešuoju transportu.

Atvykstantiems automobiliu turime uždarą stovėjimo aikštelę. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad automobilio parkavimas Kauno centre yra mokamas I-V dienomis 8-18 val. Norėdami automobilį palikti nemokamai, rekomenduojame prisiparkuoti Karaliaus Mindaugo pr., nuo kur iki mūsų studijos ateisite per 5-10 min.