Centro Fotostudija
Centro fotostudija Kaune siūlo platų fotografijos paslaugų spektrą privatiems ir verslo klientams, modeliams, verslininkams, dizaineriams, fotosesijų entuziastams.
Centro fotostudija įsikūrusi Kauno centre, Donelaičio g. 77, IIIa. Studija lengvai pasiekiama viešuoju transportu, nuo stotelės "Studentų skveras" vos minutė kelio. Beje, fotostudija yra visiškai netoli Kauno Autobusų bei Traukinių stoties, todėl miesto svečiai lengvai mus pasieks viešuoju transportu.
Atvykstantiems automobiliu Donelaičio g yra viešos parkavimo vietos. Taip pat turime uždarą stovėjimo aikštelę. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad automobilio parkavimas Kauno centre, tiek viešose vietose, tiek uždarame kieme, yra mokamas I-V dienomis 8-18 val. Norėdami automobilį palikti nemokamai, rekomenduojame prisiparkuoti Nemuno saloje., nuo kur iki mūsų studijos ateisite per 10-15 min.
Jūs galite fotosesiją užsisakyti paskambinę telefonu 868 502 825, taip pat atsiuntę mums elektroninį laišką adresu foto@centrofotostudija.lt. Užsisakyti fotosesiją geriau bent prieš kelias dienas/savaites, nes jums patogus laikas gali būti užimtas. Taip pat būtų gerai paminėti visus savo pageidavimus, norus, lūkesčius, ar pageidaujate stilistų pagalbos. Drąsiai užduokite jums rūpimus klausimus, juk geriau kelis kartus paklausti, nei sulaukti netikėtumų fotosesijos dieną. Konsultacijos pas mus nemokamos!
Taip, fotosesiją reikia užsisakyti iš anksto, šiuo metu, deja, negalime pasiūlyti fotosesijų klientams, nesusitarusiems iš anksto. Kiekviena fotosesija yra individuali ir jai pasiruošti reikia laiko. Verslo portretų bei dokumentų fotosesijoms pasiruošti kartais užtenka ir pusvalandžio, Dėl asmeninės fotosesijos su stilistais geriausia tartis savaitę ar porą prieš. Bet jeigu Jums fotosesijos reikia skubiai, pasistengsime suderinti laiką.

Jeigu žinote konkrečią fotosesijos datą, fotografuojant vestuves, krikštynas ar kitas progas, rekomenduojame dėl fotosesijos susitarti prieš mėnesį.

Taip, savo klientams siūlome įvairaus pobūdžio fotosesijas, tame tarpe ir asmenines
Mes nuoširdžiai stengiamės padaryti kuo paprastesnę kainų sistemą, kad jūs visuomet iš anksto tiksliai žinotumėte kiek ir už ką mokate. Į fotosesijų kainas, nurodytas puslapyje, įskaičiuotos visos išvardintos paslaugos, galimos papildomos išlaidos atskirai išvardintos fotosesijos aprašyme, todėl visuomet žinote už ką mokate. Kainas žiūrėti čia>>
Iš anksto mokėti už fotosesiją nebūtina, tai galite padaryti ir iš karto po fotosesijos. Jeigu jūs manote, kad nuotraukos nepavyko (fotografė jums fotosesijos metu rodys nuotraukas fotoaparato ekranėlyje), jūs galėsite nuotraukų nepirkti ir nieko nemokėti. Išimtinais atvejais už fotosesiją galite sumokėti ir vėliau, tiesiog nuotraukas jums atsiųsime kai gausime pavedimą.

Jei jums patogiau, taip pat turime galimybę už fotosesijas sumokėti iš anksto: grynais pinigais arba bankiniu pavedimu. Tai ypač aktualu jei norite fotosesiją padovanoti. Susisiekite su mumis ir mes atsiųsime jums visas detales.

Šiuo metu banko kortelių priimti neturime galimybės.
Taip, jūsų patogumui priimame visas Visa, V PAY, Mastercard ar Maestro kredito arba debeto bekontaktes, lustines ar magnetines korteles
Skirtingai nuo daugelio kitų fotostudijų, mes siūlome labai aiškią kainų struktūrą, kuri galioja kiekvienam mūsų klientui, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, charakterio bei grožio supratimo. Būtent dėl to esame įsitikinę, kad Centro fotostudija yra viena sąžiningiausių fotografijos studijų. Tiesa, mielai pritaikysime nuolaidas užsisakant daugiau nei 3 fotosesijas vienu metu, taip pat užsisakant įmonės darbuotojų portretus.

Taip pat mes nedalyvaujame grupinio pirkimo sistemose, nes nenorime apgaudinėti savo klientų, siūlydami dvigubai pigesnes ir tuo pačiu gerokai prastesnės kokybės fotosesijas.

Fotosesiją galima atšaukti arba perkelti likus 12 valandų iki sutarto laiko.

Tai galite padaryti paskambinę telefonu 868 502 825, taip pat atsiuntę mums elektroninį laišką adresu foto@centrofotostudija.lt.

Jei neatvykote į iš anksto užsakytą fotosesiją ir negalėjote pranešti apie tai, sutartą fotosesijos laiką galėsime perkelti kai tik Jums atsiras galimybė su mumis susisiekti.
Žmonės visada bandė užfiksuoti nesugrąžinamas akimirkas. Tyrimas, ką žmonės, bėgdami iš degančio namo, pasiima su savimi, davė iš pirmo žvilgsnio stulbinamą rezultatą: antras daiktas po dokumentų yra nuotraukos. Tik po jų ateina eilė kitiems asmeniniams daiktams.

Kur glūdi tokia didelė nuotraukos vertė? Jos akivaizdžiame nepakartojamume. Daugelį asmeninių daiktų vėl gali įsigyti, tačiau nuotraukos, kuri visada užfiksuoja akimirką, niekas negali atgaminti. Net dvi nuotraukos, padarytos su pusės sekundės pertrauka, nepakartoja to paties momento. Niekas taip neįamžina akimirkos laikinumo, kaip nuotrauka. Žmonės visuomet norėjo užkonservuoti laiko akimirkas. Iš pradžių piešiniuose ir paveiksluose, vėliau nuotraukose- tai visada buvo akimirkos prisiminimas, kuris turi būti išsaugotas.

Norime to ar nenorime, laikas bėga greičiau nei kartais norėtųsi. Ar tau dabar aštuoniolika, esi jauna ir graži? Išsaugok tai! Štai atrodo nespėjai nė mirktelėti, o jau stovi prie altoriaus balta suknele. Būtinai įamžink tai! Dar mirksnis ir tavyje jau auga nauja gyvybė? Užfiksuok tai! O štai jau esi išdidi mama. Paskubėk išsaugoti, nes dar vienas mirktelėjimas ir vaikams jau aštuoniolika, kaip ir tau kažkada. Laikas bėga, nusinešdamas gyvenimą ir mums lieka tik tai, ką suspėjome išsaugoti!
Tikrai ne! Jūs neprivalote būti profesionaliu modeliu, kad galėtumėte sudalyvauti profesionalioje fotosesijoje. Tiesa, mes taip pat dirbame ir su profesionaliais modeliais, daug metų scenoje praleidusiais žmonėmis, tačiau visuomet laikomės taisyklės, kad svarbiausias klientas yra tas, kuris šiuo metu pas mus fotografuojasi. Mūsų fotografė Rasa tikrai patars kaip pozuoti bei padės jums atsipalaiduoti. Susisiekite su mumis jei vis dar abejojate ir mes mielai atsakysime į jus kamuojančius klausimus.
Šiuo metu nemokamų paslaugų neteikiame, su labai retomis išimtimis išskirtinai įdomiems projektams ar žmonėms. Tiesa, mielai sutiksime prisidėti prie geros idėjos įgyvendinimo ar suteiksime susitikimų vietą iniciatyviems žmonėms. Konkursų neremiame. Taip pat retkarčiais dalyvaujame socialinėje bei labdaringoje veikloje.
Nuotraukų atsisiuntimas iš interneto, jų įrašymas į DVD atsiimant studijoje ar siunčiant paštu yra paslauga, kuri teikiama nemokamai, todėl paslaugos kainos tai nekeičia. Paprastai nuotraukas įkeliame į klientų zoną mūsų svetainėje, prie kurios prisijungti galite su privačiu kliento kodu.
Labai priklauso nuo fotosesijų pobūdžio, trumpos verslo portretų fotosesijos gali būtų kelios per dieną. Bet asmeninės fotosesijos fotostudijoje gali vykti ne daugiau nei viena-dvi per dieną, tam kad galėtume skirti pakankamai dėmesio kiekvienam mūsų klientui. Mes rūpinamės savo komandos kūrybiškumu.
Fotosesijos metu asmenų skaičius yra ribotas (rekomenduojame iki 10 asmenų). Geriausi rezultatai gaunami fotografuojant vieną žmogų. Lydinčių asmenų nerekomenduojame daugiau nei trijų.
Žinoma! Mes puikiai suprantame, kad yra jaukiau matyti pažįstamą veidą šalia, ypač jei tai jūsų pirmoji profesionali fotosesija. Tiesa, lydinčių asmenų nerekomenduojame daugiau nei trijų.
Persirengti pas mus visada galite, tiesa įsitikinkite, kad makiažu ar šukuosena pasirūpinote iš anksto, nes fotosesijose be stilistų tam skiriame tik 5 min laiko. Trumpų fotosesijų metu stiliaus keitimams gali pritrūkti laiko, nes taip gali sutrumpėti fotografavimo laikas. Standartinės asmeninės fotosesijos metu su stilistais, sukuriami du-trys skirtingi stiliai keičiant makiažus, šukuosenas, rūbus, fonus. Stilių keitimo laikas ir kaina jau įskaičiuota į fotosesiją.
Taip. Dauguma mūsų klientų atsineša konkrečius idėjų pavyzdžius iš madų žurnalų ar rastus internete, tai mums suteikia puikią galimybę geriau suprasti kas iš tiesų jums patinka. Nepamirškite, tai jūsų fotosesija. Mes su malonumu jums patarsime kokio stiliaus fotosesija atskleistų jūsų unikalų grožį ir charakterį. Asmeninės fotosesijos metu jūsų idėjas aptarsime fotosesijos pradžioje kartu su fotografu, visažistu, stilistu, kad fotosesijos pabaigoje rezultatas būtų toks kokio jūs ir tikėjotės.

Puikūs idėjų šaltiniai yra madų žurnalai, kitų modelių internetiniai portfolio, internetinės pasaulinio lygio fotografų svetainės ir, žinoma, paprasčiausia raktinių žodžių paieška internete.

Jei trūksta minčių, mielai pasidalinsime savo idėjų pavyzdžiais iš kurių bus lengviau išsirinkti. Turime prikaupę nemažai puikių pavyzdžių grožio, mados, meno, erotikos stiliaus fotosesijoms. Idėjas galime aptarti ir prieš fotosesiją telefonu ar elektroniniu paštu.
Pasiruošti fotosesijai nebūtina, bet rekomenduojama. Asmeninės fotosesijos metu profesionali stilistų komanda pasirūpins, kad atrodytumėte puikiai. Jei fotosesijoje stilistė ir visažistė nedalyvauja, rekomenduojame prieš fotosesiją pasirūpinti profesionaliu fotografiniu makiažu ir šukuosena. Atkreipkite dėmesį, kad grimas fotosesijai turėtų būti specialus, kasdienis makiažas fotosesijoms netinka.

Plačiau apie rekomendacijas fotosesijos pasiruošimui galite rasti mūsų paruoštoje atmintinėje: kaip pasiruošti fotosesijai

Profesionalus visažistas, plaukų bei drabužių stilistas padės jums pasiekti otimalių rezultatų. Juk nuotraukos jums liks visam gyvenimui, todėl verta pasistengti. Profesionali visažistė parinks jums labiausiai tinkančias spalvas bei veido bruožus išryškintantį makiažą.

Grimerė puikiai išmano makiažo šviesos atspindėjimo savybės bei fotoaparato vaizdo fiksavimo principus, o tai svarbu, kad nuotraukose jūs atrodytumėte kaip niekad žavi ir gaivi. Kasdieninis makiažas nuo fotografinio grimo skiriasi tuo, kad jis yra pritaikytas aukštos raiškos nuotraukoms.

Jei ketinate fotografinį grimą darytis grožio salone, prieš tai būtinai perspėkite pasirinktą visažistę kad makiažas skirtas fotosesijai. Fotosesijos grimas skiriasi, priklausomai nuo to, ar fotografuojama lauke, ar fotostudijoje.

Profesionali visažistė fotosesijos metu yra būtina taip pat kaip ir profesionalus fotografas.

Fotografuojantis veido odai rekomenduotinas minimalus grimas, tam kad odos spalva ir tekstūra taptų lygesnė ir pašalintų blizgesį, todėl fotosesijų metu, jei reikia, vyrams ir vaikams virš 10 metų amžiaus rekomenduojamas minimalus grimas.
Asmeninės fotosesijos metu mūsų stilistė jus papuoš rūbais bei aksesuarais iš fotostudijos rūbų spintos. Turime puikių vintage suknelių, prabangių, spalvingų, erotinio stiliaus rūbelių. Rūbų dydžiai XS-L, batų dydžiai 38-41. Visa tai įskaičiuota į asmeninės fotosesijos kainą. Jei reikia netradicinių dydžių, stiliaus ar vyriškų bei vaikiškų rūbų, geriau būtų jei tuo pasirūpintumėte iš anksto, o mūsų stilistė mielai padės išsirinkti labiausiai jums tinkantį variantą.

Jeigu turite savo mėgstamų rūbų, su kuriais norėtumėte nusifotografuoti, būtinai atsineškite su savimi. Stilistė pritaikys tinkamus aksesuarus ir batus. Rekomenduojame turėti juodą, baltą bei kūno spalvos apatinį trikotažą.

Fotosesijoms, į kurias fotostudijos rūbų spinta neįskaičiuota, rekomenduojame išsirinkti kiek įmanoma daugiau variantų iš savo turimos rūbų spintos, o fotografė padės suderinti ir parinkti tinkamiausius variantus fotosesijai. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų pasirinkti drabužiai būtų kuo įvairesnių spalvų bei stilių. Nebijokite perregimų audinių, figūrą išryškinančių rūbų bei seksualumo, nuotraukose šie dalykai nublanksta.
Savaiminio įdegio kremą galite naudoti, tik kūno padengimas juo turėtų būti atliktas profesionaliai. Turėkite omenyje, kad mums bus paprasčiau sukurti natūralų auksinį jūsų odos švytėjimą ar netgi tamsaus odos įdegio efektą kompiuterinėmis manipuiacijomis (photoshop’u) nei pašalinti oranžinius dryžius, kuriuos savaiminio įdegio kremas gali palikti. Eksperimentuokite su šiais produktais likus pakankamai laiko iki fotosesijos, kad išvengtumėte galimų netikėtumų.
Taip, pas mus yra galimybė prisijungti prie bevielio interneto.
Mums labai svarbus jūsų saugumas. Fotostudijoje visuomet turėsite pakankamai privatumo. Mums svarbu, kad jūs jaustumėtės jaukiai visą fotosesijos laiką. Taip pat fotostudija turi visas reikalingas saugumo priemones, tokias kaip gesintuvas, pirmos pagalbos vaistinėlė. Kiekvienas Centro fotostudijos komandos narys susipažinęs su pirmosios pagalbos suteikimo informacija. Mūsų patalpos taip pat saugomos profesionalų, kurie, iškilus nenumatytoms situacijoms, tikrai pasirūpints visų mūsų saugumu!
Nuotraukos po fotosesijos priklausys fotosesijos klientui. Jūs galite jas spausdinti, talpinti internete, dalintis su draugais ar giminėmis ar kitaip naudoti. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir tarptautinius susitarimus, nuotraukos negali būti naudojamos komerciniams tikslams be rašytinio fotografo sutikimo. Kitaip tariant, jūs negalite turėti jokių tiesioginių pajamų iš mūsų darbų, taip pat nuotraukų negalite perleisti kažkam kitam, kad kažkas kitas turėtų tiesioginių ar netiesioginių pajamų iš mūsų darbų. Jeigu jūs tapsite (ar jau esate) žinomu žmogumi ir mūsų darytas jūsų nuotraukas spausdins žurnale, turite įspėti žurnalistą ar redaktorių, kad nepamirštų paminėti fotostudijos ar fotografo vardo, nes tai numato Lietuvos Respublikos įstatymai. Bet taip daryti nėra būtina, jeigu nuotraukas rodote viešai asmeniniais tikslais.
Šioje srityje dirbame jau ne pirmus metus. Mūsų fotografė turėjo garbės dirbti su ne vienu Lietuvoje žinomu žmogumi, kai kurie jai patiki savo asmenines šventes ir diskretiškumo reikalaujančias nuotraukas. Nesvarbu ar esate nežinomas žmogus, ar pasaulinio lygio žvaigždė, nepavykusius kadrus iš karto ištriname, tai fotografų garbės reikalas.
Sutarties nepasirašome, fotosesija vykdoma abipusiu žodiniu sutarimu. Tačiau jei klientas pageidauja, galime pasirašyti standartinę sutartį, kuri apibrėžia kokias ir kiek nuotraukų jūs gausite ir kokios yra tų nuotraukų nuosavybės teisės (copyright).

Bet jeigu jums nėra 14 metų pasirašysim rašytinę sutartį. Tokią sutartį privalo pasirašyti vienas iš jūsų tėvų, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Koregavimas- tai spalvų, spalvinės temperatūros, kontrasto, ryškumo subalansavimas, taip pat akivaizdžių odos ar fono trūkumų pašalinimas. Koregavimas yra atliekamas proginių fotosesijų nuotraukoms.

Retušavimas (high end retouching)- tai meninis, kruopštus nuotraukų sutvarkymas, dažnai naudojamas mados, grožio ar reklamos nuotraukose. Retušavimo metu be koregavimo, atliekamas kruopštus odos trūkumų pašalinimas (dėmelių, raukšlių, išbėrimų, randų, tatuiruočių, nepageidaujamo odos plaukuotumo). Taip pat dantų balinimas, veido bruožų bei figūros patobulinimai, apšvietimo korekcijos, makiažo ar plaukų korekcijos, odos įdegio manipuliacijos. Viskas atliekama profesionaliai, be kokybę bei odos tekstūrą gadinančių nuotraukų filtrų. Geriausiam rezultatui pasiekti svarbu kad modelis nuotraukoje būtų su kokybišku grimu, sutvarkytais plaukais. Retušavimo galutinis rezultatas paprastai derinamas su klientu.

Retušuojant fotomontažai, fonų keitimai nedaromi.

Retušavimas yra atliekamas asmeninėms fotosesijoms.
Centro fotostudija garantuoja saugumą visoms savo klientų nuotraukoms. Po fotografavimo, peržiūrėjimo ir galutinio nuotraukų redagavimo, nuotraukos apie 3 mėnesius yra saugomos klientų zonoje ir yra lengvai pasiekiamos internetu. Po to visos nuotraukos įrašomos į specialų archyvinį diską ir saugomos vienerius metus. Jei metų laikotarpyje dėl kokių nors priežaščių prarasite savo fotosesijos nuotraukas, rašykite el.paštu foto@centrofotostudija.lt ir mes jums išsiųsime kopiją.
Taip, galima. Dauguma mūsų komandos narių laisvai bendrauja anglų kalba, taip pat galime susišnekėti rusiškai.
Centro fotostudija yra įsikūrusi Kaune, todėl fotosesijos dažniausiai vyksta Kaune, mūsų specialiai įrengtose patalpose. Išvažiuojamąsias fotosesijas vykdome tik specialiu užsakymu, susitarus dėl transporto.