Centro Fotostudija

Samojedų veislės šuniukai fotostudijoje!

2018 kovas 23

Centro fotostudijoje mus aplankė klientė Gintvilė, nusprendusi sudalyvauti fotosesijoje su dviem savo samojedų veislės augintinėmis – Keta (3,5 metų) ir Grėja (1 metai). Šios gražuolės pas mus atkeliavo iš Mažosios Lokės veislyno.

Samojedai- šiaurės šunys, dėl savo unikalaus kailio galintys pakelti didelį šaltį, padėję šiauriečiams ganyti elnius, auginti vaikus, tempti roges, todėl šios dvi kailiniuotos gražuolės tikrai man priminė dideles, gauruotas meškutes! Dėl savo kiek į viršų užkeltų kampučių ši veislė vadinama besišypsančiais šunimis. O ir tikrai, fotosesijos nuotaika buvo kaip niekad gera! Sunku nesišypsoti kai nuolat matai šypseną baltuose jų snukučiuose.

Prisipažinsiu, man teko dirbti su šunų veislynais ar fotografuoti įvairius mūsų klienčių augintinius, bet šie šuneliai buvo didesni nei man kada teko dirbti, tiesą sakant, bijojau, kad šie pūkuoti milžinai nenusiaubtų trapių fotostudijos dekoracijų... Bet šeimininkė Gintvilė patikino, kad grynaveislis samojedas niekada neparodys agresyvumo, be to, dėl savo poreikio būsi su žmonėmis, savo šeimininką supranta iš pusės žodžio. Tas šeimininkės ir jos šunelių tarpusavio supratimas tikrai labai stebino fotosesijos metu. Dar neteko matyti taip gerai išauklėtų augintinių! O įspūdingiausia tai, kad šių didelių meškinų šeimininkė yra lieknutė, mažutė, jaunutė, gražutė mergina, nuolat pasipuošusi plačia šypsena. Kas sakė, kad auklėjimui reikia rūsčios išvaizdos?!

Beje, šeimininkė, paklausus, paminėjo, kad Samojedų šuneliai gali dalyvauti ir jūsų fotosesijoje! Jie puikiai pozuoja ir vestuvių fotosesijoje, ir asmeninėse fotosesijose. Taigi, jei norite susipažinti su Keta ir Grėja ar kitais besišypsančiais milžinais, rašykite mums!

Lietuvoje tai sparčiai populiarėjanti veislė. Samojedus atsakingai veisia 13 veislynų Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Šakiuose, o jų išveistų šuniukų galima sutikti beveik visoje Lietuvoje. Jei kam įdomu plačiau sužinoti apie šią veislę, veislynų kontaktus galima rasti www.samojeduklubas.lt/?page_id=89