Centro Fotostudija
2017 spalis 17

Papuošalų kūrėjos Simonos Brazdžionytės kūrinius galite pamatyti tikrai ne viename žurnalo viršelyje, ar dėvimus žinomų Lietuvos moterų bei merginų renginiuose, kasdieniame gyvenime. Simonos stilius išskirtinis, netgi moterys, mažai besidominčios mados pasauliu, Simonos papuošalus žino bei vertina. Viena iš tokių moterų esu ir aš.

Šiandien buvo smagu sudalyvauti projekte, kuriant šios talentingos merginos įvaizdį jos greit pasirodysiančios papuošalų kolekcijos pristatymui. Būsimą kolekciją akies krašteliu turėjau malonumo peržvelgti Simonos telefone. Patikėkit, šio grožio tikrai verta laukti! Tikrai buvo malonu matyti ne tik Brazdžionytės kūrinius, bet ir pačią be galo fotogenišką bei charizmatišką asmenybę. Valio Simona!

Simonos makiažu pasirūpino vizažistė Irma Bal, už puikiai parinktą fotosesijos bei rūbų stilių dėkoju mūsų naujam atradimui- talentingai stilistei Eglei Ceringei, su kuria labai tikimės bendradarbiauti ateityje!Rezultatai jau greitai!

2017 spalis 17

Pagaliau pristatome pilną CLO rudens 2017 kolekciją!
Foto: Rasa Jarmalienė (CENTRO fotostudija)
Make-up: Emma Eglė Jočienė
Modelis: Rasa Ciune
Rūbai: CLO
Batai: Salamander, Hogl
Rūbus galite apžiūrėti gyvai: "Closte Clothes boutique" Jablonskio g. 13 Kaune
Internetu: www.clo.ltNUOTRAUKOS UŽ KADRO

2017 spalis 17

Mūsų fotografuotos modelio Radvilės Labutytės nuotraukos papuošė Radvilės interviu. Interviu skaitykite: Modelis R. Labutytė atvirai apie tamsiąją savo darbo pusę: anoreksija, mirtys ir stingdanti vienatvė

Radvilės stiliumi pasirūpino vizažistė Ana Kaminskienė, Icon Academy.