Centro Fotostudija
2018 vasaris 11

Mūsų naujas atradimas- Luxury Crystal Box!

Kai sulaukiau skambučio dėl gėlių kompozicijų fotografavimo, prisipažinsiu, kad tikėjausi standartinių, valentininio tipo gėlių puokščių, net foną pasiruošiau standartinėms puokštėms.

Bet kai į fotostudiją Luxury Crystal Box įkūrėja Rūta pradėjo nešti savo kūrinius, supratau, kad tai nėra šiaip sau puokštės. Turėjau progą šiuos mažuosius šedevrus apžiūrėti iš arti, paskui retušavau nuotraukas, išsididinau vaizdą iki begalybės- kokybė tobula!!

Rūta papasakojo ir apie patį gėlių kūrimo procesą bei priežiūrą. Pasirodo gėlių prižiūrėti nereikia(!!!)(wow,rimtai?), nes rožės yra nevystančios, apdirbtos kažkokia specialia augalų stabilizavimo technika, nuo 6 mėnesių iki 3-5 metų besitęsančio tobulumo. Hm, apžiūrėjus iš arti, nepastebėjau jokio skirtumo nuo įprastų rožių, net ir liečiant, tik tiek, kad gėlės, kaip minėjau, neturėjo gėlėms įprastų trūkumų, apvytusių lapukų, žiedlapių pajuodavimo ir pan.

Turiu pripažinti, dėžutės tikrai stilingos, net vyrui užsiminiau, ko norėčiau Valentino dienai... Tikėkimės, subtilios užuominos užteks. :-)

Beje, šios gėlių kompozicijos labai fotogeniškos, puikiai tiktų jūsų fotosesijai kaip prabangi nuotraukos detalė, jei reikės, kreipkitės. ;-)

Plačiau apie gėles: facebook.com/LuxuryCrystalBox

gruodis
2018 vasaris 06

Closté Clothes image house- tai lietuvių dizainerių mados namai, įsikūrę Kaune.

Nuo šių metų vasario Closté Clothes pagaliau išpildė atkaklius mūsų fotostudijos bei mūsų klienčių prašymus ir siūlo jums pilno įvaizdžio paslaugas fotosesijoms. Mados namuose jūs rasite rūbų, aksesuarų, taip pat bus teikiamos makiažo paslaugos bei stilistės konsultacijos tiek butike, tiek fotostudijoje, tiek jūsų pasirinktoje lokacijoje. Nekantraujame pasidalinti šia naujiena ir pasidžiaugti, jog kelios mūsų klientės jau spėjo pasinaudoti šia išskirtine paslauga, atsiliepimai puikūs!

Noriu pasidalinti kadrais iš mūsų įvaizdinės Closté Clothes mados namų fotosesijos su stiliste Ernesta Jorude , modeliu Ugne Kudzinskaite (Catwalk models) ir vizažiste Gražina Pralatavičiene . Fotosesijoje naudoti dizainerių rūbai ir aksesuarai: CLO, Catiusha, Firma, KB design, Simona Brazdžionytė, SiDo, Lu Accessories, Modneli, Oh.Skin, Luvina Wear (visus rūbų derinius galima rasti Closté Clothes image house parduotuvėje Jablonskio g. 13 Kauno senamiestyje)

------------------------FOTOSESIJA------------------------

------------------------UŽ KADRO------------------------